Учетная запись

Субсидии

Повідомлення про проведення відкритого слухання

 

Повідомлення про проведення відкритого слухання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії   ПАТ «Одеська ТЕЦ» на 2019 рік (дата розміщення 18.09.2018 р.)

 

       У відповідності до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30 червня 2017 року № 866 «Про затвердження Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та «Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках», затвердженої постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 01.08.17 № 991 ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОДЕСЬКА ТЕЦ» повідомляє про проведення відкритого слухання щодо встановлення тарифів на відпуск електричної та виробництво теплової енергії ПАТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» на 2019 рік.

 

     Відкриті слухання відбудуться 03 жовтня 2018 року о 10:00  у приймальні ліквідатора ПАТ «ОДЕСЬКА ТЕЦ» за адресою: м. Одеса, вул. Церковна, 29.

 

    Пропозиції та зауваження по суті питання, що пропонується до слухання надсилати на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  із позначкою «Тарифи на електричну та теплову енергію на 2019 рік» у період з 19 вересня по 02 жовтня 2018 року.

 

    Для реєстрації пропозицій та зауважень просимо зазначити прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв'язку.

 

Розрахунок тарифів>>>

 

 

 

 

 

 _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________